توريست و سفر توريست و سفر .

توريست و سفر

ارزان ترين تور هاي خارجي كدامند؟

براي بسياري از مردم سفر به خارج از كشور امري است كه اين روز ها با توجه به شرايط قيمت ارز سخت تر ميسر ميشود.اما با اين حال مقاصدي هستند كه همچنان بتوان به آنها با هزينه مناسب يا حتي پاين سفر كرد.

در اين مطلب قصد داريم به معرفي دو مسير توريستي جذاب اما ارزان بپردازيم.

كشور بلغارستان و آذربايجان كه هردو از موارد پرطرفدار براي ايرانيان هستند و هميشه با وجود جاذبه هاي توريستي بسيار، جزء سفرهاي ارزان محسوب مي شوند.

در ابتدا توضيحاتي در رابطه با اين كشورها و جاذبه هايشان مي دهيم سپس نحوه سفر به هركدام را به صورت جداگانه توضيح مي دهيم.با ما همراه باشيد


برچسب: بلغارستان، آذربايجان، سفر ارزان خارجي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۷:۱۶ توسط:bloger موضوع:

بهترين هتل هاي آنتاليا, گرجستان و آذربايجان

 

در اين پست اشاره به چندتا از هتل هاي معروف و خوب آنتاليا ,گرجستان و آذربايجان را معرفي ميكنيم زيرا گردشگران بسياري به اين سه منطقه سفر مي كنند و برايشان محل اقامت بسيار مهم است.


برچسب: هتل هاي لوكس، آنتاليا، گرجستان، آذربايجان، بهترين هتل هاي خارجي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۴۸:۴۲ توسط:bloger موضوع:

سفر به كيش چقدر هزينه دارد؟

 

ساده‌ترين و اما شايسته ترين منش وصال به كيش اين‌ است كه به فرودگاه مهرآباد برويد , سوار هواپيما گرديد و حدود يك ساعت و نيم آن گاه در فرودگاه كيش پياده گرديد . 

بليط هواپيما تهران به كيش قيمت‌هاي متمايز داراست و با اعتنا به اين‌كه چه فصلي از سال باشد و از كدام كمپاني هواپيمايي بليط بخريد , بالا و زير مي‌گردد . 


برچسب: كيش، سفر به كيش، جاذبه هاي كيش، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۳۱:۴۲ توسط:bloger موضوع:

راهنماي كامل سفر به كيش

 

يكي از قشنگ ترين و سرسبز ترين جزيره هاي خليج عجم كه در جنوبي ترين نصيب كشورمان جمهوري اسلامي ايران قرار گرفته است جزيره تعجب آور و ديده نواز كيش اسم دارااست , اين جزيره كه در شهرخوشگل بندر لنگه و در استان هرمزگان واقع شده‌است توانسته مساحتي بالغ بر 90 كيلومتر مربع از كشورمان كشور ايران را به خويش اختصاص دهد و ولي نا گفته نماند كه جزيره سرسبز و تماشاي كيش صرفا جزيرهخوشگل و تعجب آور خليج عجم نيست بلكه اين خليج توانسته جزايري زيرا جزيره لاوان , جزيره فارور , جزيره ابوموسي , جزيره قشم , جزيره هنگام , جزيره لارك و جزيره هندورابي را در خويش جاي دهد وهمينطور جذاب است بدانيد كه كيش صرفا يك كدام از 4 جزيره مو جود در عالم است كه در تراز آن درصد بالاي اكسيژن موجود هست كه همين دستور منجر مي شود تا اشخاص فراوان كمتر شمخستگي و كسالت نمايند . 


برچسب: كيش،سفر به كيش،مسافرت،جاذبه هاي توريستي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۸:۴۲ توسط:bloger موضوع:

راه هاي مختلف سفر به كربلا با تور

 

مزاياي سفر با تور به كربلا اين است كه در هجرت به صورت تور , مسافران با ذهني سهل از مسافرت خويش لذت ميبرند , همينطور در تور هاي گروهي كربلا هم مسافران با يكديگر آشنا شده و با به كار گيري از تجربه يكديگر به سفري خوب تر ميپردازند . برچسب: كربلا،سفر به كربلا،زيارت كربلا،اربعين،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۷:۱۱ توسط:bloger موضوع: